35m2 bir iş yeri tasarımı için iç mimar masrafımız ne kadar tutar?

Uçuk kaçık bir şey istemiyoruz sadece bilen bir kişi gözüyle kullanımı ve estetiği kısıtlı bir bütçe ile yukarıda tutmaya çalışalım dedik.

2 badana yapalım kafamıza göre masa dolap koyalım, kafamıza göre bölelim istemedim yani bunun mutlaka bir teknik yaklaşımı vardır. Giriş, hareket alanları, bekleme yeri, ışıklandırma, ambiyans ve renkler bakımından.

iç mimarın kendi alacağı para çok değildir. ama çoğu iç mimar, kaliteli malzemelerle iş yapar ve sonuç olarak da toplamda daha pahalıya gelir.

  • co2s2  (25.10.22 10:42:03)
Malzeme hariç sordum aslında. Sadece danışmanlık olarak. Çizim, yönlendirme, fikir açısından destek lazım. 3D modellemeye de gerek yok.

Bu şekilde hizmet verildiğinde hangi fiyat aralığı makuldür 5-10, 10-20? gibi.. Çünkü bu bölgede uçuyor olabilirler fiyatta. Gelmeye gerek olmadığı için uzaktan herhangi birine de yaptırabiliriz. Sadece genel türkiye piyasasını merak ediyorum.
  • ananiyimioguz  (25.10.22 12:53:43)
Serbest piyasa maalesef her meslekte olduğu gibi iç mimarlıkta da yasanıyor, mesaj attım size

  • blackgirl00  (25.10.22 18:02:38)
www.tasarlayolla.com
online hizmet veriyorlar, ben eve yeni eşyalar alırken yardım almıştım çok memnun kaldım. ücretleri de çok uçuk değildi bir bakın derim

  • wendyangelamoiradarling  (25.10.22 18:46:40)