Saç sakal traş makinesi tavsiyesi bekliyorum

Biraz araştırayım dedim işin içinden çıkamadım. Kirli sakal traş yapan, saç traşında kötü olmayan bir makine bakıyorum. Islak kuru kullanılabilir olması daha iyi olur. Philipsin 5000 veya 7000 serisi hoşuma gitti ama babama en az 10 yıl önce braun cruzer almıştım ve hala kullanıyor olması braun dan şaşmamam gerektiğini söylüyor. Bütçe olarak 1000 tl ye kadar olabilir. Hangi makineyi tavsiye edersiniz?

Kendime 7000 serisini almıştım, beni yarı yolda bırakmayan nadir makinelerden hani aksesuarlı olması başlığının çıkması vs çok iyi tek sıkıntı acele etme durumunda dualcut özelliği olduğudan sanıyorum yüzüme battı uçları keskin dikkat edilmeli ilk zamanlar bide Philips başlık içinde kullandığı beyaz gres ilk zamanlar çok iyi çalışmasını sağlıyor o bitince az çok götü dağıtıyor ama 3-5 yıl garanti verdiğini iddaa eden su geçirmezlik özelliği olan makineyi öperim ben

  • Gebeş kaplumbağası  (24.10.22 15:00:51)
Saç kesmeyi denediniz mi?

  • predecessor  (24.10.22 15:10:29)
2 tane başlığı var biri saç için geniş ağızlı diğeride sakal için ama öyle sakalı yoğunsa sıfır gibi almıyor ama sıfıra yakın alıyor tabii moser t cut beklentisi olmasın ense favori çizme durumu gibi

Saç için 45 dk-1 saat çalışan kabloya takılmadan traş bi cihaz için iyi ama nasıl diyim moser 1400 ağırlığı ve kesimi beklemeyin 3 numara için ideal makine diğer türlü yeteneğe bağlı zaten :))
  • Gebeş kaplumbağası  (24.10.22 15:18:09)
Zaten sinek kaydı traşı son 10 yılda 10 defa anca olmuşumdur. Kirli sakalı dengeli ve düzgün kısaltsın, yolma yapmasın yeter. Saç için de normalde berberde traşa devam ederim ama yoğun zamanlarımda 3-5 numara traşı eşek traşına benzetmeden yapsın, saç sıkıştırmasın şeklinde beklentim var. Ve uzun yıllar kullanabileyim.

  • predecessor  (24.10.22 15:23:52)