[]

Haliç metrosundan balat tarafına yürüme yolu keyifli mi?

Oyuncak müzesi falan yoksa oraya ulaşmak için araç daha mı iyi olur? Yol tarifi yapınca düz bir yol çıkmıyor çünkü.
 
unkapanı köprüsüne kadar 100-200 metre kadar inşaat halinde bir alan var, yaya yürüyüş yolu kapalı. ama yürünebilir bir yol ayrılmış, dubalarla. unkapanı atatürk köprüsü sonrasında sahilde yürüyüş yolu mevcut ve keyifli oradan itibaren. ister yürürsünüz, ister tramvaya binersiniz.


  • anlatamıyorum  (23.10.22 14:32:12 ~ 14:33:20) 
Valla bana hic keyifli gelmiyor.


  • stavro  (23.10.22 15:09:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.