[]

İsg kursu

İzmir veya manisada isg kursu veren güvenilir bildiğiniz bir yer var mı ?

İnternetten baktığım kurslar ya ankara ya eskişehir , kurs yerlerinin fotoğrafı bile yok pek güvenilir gelmediler , sonuçta hem kimlik fotokopisi gönderilecek hem para gönderilecek.


 
Elginkan iyidir. www.elginkanuzem.org.tr


  • grabbing hands  (23.10.22 15:51:21) 
Elginkan C sınıfı belge vermiyor malesef


  • kararsızataletfilozofu  (23.10.22 18:32:25) 
İsg kursu artık uzaktan eğitim ile sağlanıyor. Bu konuda Bulut Akademi İsg kursu üzerine tanımıyorum. Özellikle eğitim danışmanlarının ilgisi ve eğiticilerin tecrübesi ile C sınıfı isg sınavı çok rahat geçti. Detaylar için bulutakademi.com.tr sitelerine göz atabilirsiniz. Sınav veya isg eğitimi ile ilgili aklınıza takılanlar olursa yazabilirsiniz.


  • umitozturk  (24.10.22 10:22:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.