[]

Bu fitness hareketinin adı nedir?

İnstagramda bşr videoda görmüştüm fakat “shoulder” “fly” “cable” gibi konuya ilişkin kelime kombinasyonlarını kullansam da bulamadım bu yüzden de çöp adamla çizip buradan sormak istedim. Görselde omuz hizasından kaldırılmış kollarla baş üstünde cable ile tamamlanan hareketin adı nedir? Nasıl bulurum bunu?
 
Cable chest fly gibi geldi


  • marla is in my head  (23.10.22 03:48:57) 
Bu cizimden anladığım;
Cable overhead lateral raise.

  • logisticsmanager  (23.10.22 03:49:18) 
face pull da olabilir. çizimden çok anlaşılmıyor


  • paintov  (23.10.22 11:55:33) 
@paintov

Bulundu hocam, aynı zamanda betimleyerek de anlattım. Tiklediğim arkadaş bulmuş.

youtu.be
  • Unde bach canim  (23.10.22 12:07:42 ~ 12:10:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.