en iyi sagopa kajmer sarkisi?

Sb

Tek bir tane seçmek zor...
"İstisnalar Kaideyi Bozmaz" diyorum.

  • hayalhayal  (22.10.22 21:09:04)
en iyisini seçmek çok zor bence. ama en iyiler bpg albümünde.

  • candide  (22.10.22 21:52:21)
Gölge haramileri ve cümle mühendisi arasında kalırım, cümle mühendisi'ni seçerim.

  • etna  (22.10.22 21:56:40)
Baytar

  • olaylar olaylar  (22.10.22 22:06:14)
pek rap dinleyicisi değilim, sagopa kajmer denilince ilk aklıma gelen şarkı:
www.youtube.com

  • late viper  (22.10.22 22:11:34)
bpg+1
ne yazsam bilemedim korsavasci, karabiber duasi, ugurla bahtiyarlari, maskeli balo, iskeletler diyari efsane bence. Sonrasi bende yok zaten, biz mi buyuduk ne oldu malum yas aldikca rap tutkusu azaliyor, yeni sarkilar da hic sarmiyor sanki. Bi de rapci dedigin muhalif olur bu Amerikan r&b cilerden beter cikti, suya sabuna dokunmuyor cubbeliyle resmi falan da vardi orda hepten bitti zaten gozumde ama eski ergenlik gunlerinin hatrina dinlerim, adam elimizde buyudu, silahsiz kuvvet gunlerini bilirim adamin.
Edit: Asil bu efsanedir ya www.youtube.com
  • speedy  (22.10.22 22:17:02 ~ 22:29:46)
Eski şarkıları güzeldi , bir tane seçmek zor
Benim hayatım , terapi , aylak bakkal, kolaysa anlat

  • kararsızataletfilozofu  (22.10.22 23:02:27)
En iyisini seçmek her ne kadar zor olsa da Karikatür Komedya en iyilerinden birisi.

En iyi feat'ı da 2001.
  • Başkalaşım  (22.10.22 23:45:46)