[]

Alerji Testi ve e-Nabiz

merhaba,

bundan yaklasik 15 sene once alerji testi yaptirmistim. simdi tekrar yaptirmak istiyorum. bunun icin e-nabiz uzerinden hangi klinigi secmem gerekir? aile hekimligi? dermatoloji? kbb?

tesekkurler

 
Göğüs Hastalıkları olması lazım.


  • JK  (22.10.22 08:03:46) 
Alerji ve İmmünoloji

www.medicana.com.tr

İnternette bazı kaynaklarda dermatoloji de yazıyor ama alerji bağışıklık sistemiyle alakalıydı galiba(emin değilim ama öyle biliyorum ben) immunoloji mantıklı geldi bana. Geçmiş olsun
  • yazdonumu  (22.10.22 08:06:27 ~ 08:11:07) 
sorununuz hangi bölümle ilgiliyse önce ona randevu alın. alerjik durun ciltteyse cildiye , solunum yollarındaysa gögüs hastalıkları veya kbb. daha sonra onlar sizi alerji ve immünoloji bölümüne sevk ediyorlar. ancak öyle alerji bölümünden randevu alabiliyorsunuz.


  • astronom bey  (22.10.22 11:23:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.