[]

Kpss atamaları

Makine mühendisiyim 88küsür puan geldi sıralama 6200lerde
Yds puanım yok almaya çalışıyorum.

Atama olur mu olmaz mı bilmiyorum ama hangi kurumlar iyidir , neden?
Hangi kurumlar iyi değildir , neden ?

 
Memurlar net forumu akla gelebilecek bütün sorularınızın cevabı


  • sanguine  (21.10.22 21:06:04) 
Hayırlı olsun. Bildiğim kadarıyla üniversiteler de makine mühendisi alabiliyor. Genelde bakım, onarım faaliyetleri ve teknik işler için. Öyle bir alım olursa üniversitenin iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu noktada şehir tercihini düşünmek biraz önemli. Çünkü çok iyi bir kurumda da çalışsan ülkenin bir ucuna gidince mutlu olmayabilirsin. Ama ortalama bir kurum, iyi bir şehir mutlu edebilir. Sadece kurum odaklı düşünmemek gerektiğini düşünüyorum.
  • dissendium  (21.10.22 21:10:16) 
Yaş 29 belirtmemişim.
Forumu takip ediyorum.
Mühendislikten olmazsa düz memurlukta planlıyorum şuan özel sektörde iş arayışım sürüyor.

Dediğiniz gibi şehir önceliğim olacak çünkü çakılı kalıcam gibi görünüyor.
  • kararsızataletfilozofu  (22.10.22 00:31:30) 
Ana birimi mühendislik olmayan kurumları asla seçme.
Askeri kurumları seçme.
KİT seç, lojmanları kampları daha çok oluyor. TEDAŞ TEİAŞ DHMİ MKE bunları yaz. YDS puanı alamam çalış bir an önce 70+. Çünkü KPSS puanın çok yüksek değil. Üçüncü dördüncü atamaya kalabilirsin.
  • Hallegadola  (22.10.22 08:40:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.