Araba yıkatırken içerideki her şeyi almak kı lazım

Bagajda, torpidoda gözlerde birşey bırakmamak mı lazım?

sana kalmış. değerli bir şey bırakılmamalı bence. bi de temizlenmesini istediğin yerleri boşaltman lazım. bagaj ağzına kadar doluysa adam boşaltmaz sen demedikçe.

  • jelly bear  (21.10.22 00:22:32)
Çok titiz değilsen hiç uğraşma. Bir şekilde hallediyorlar.
Çoğu araba yıkamacı arabanın içindeki ıvır zıvırı bir şeffaf poşet içerisinde topluyor, poşeti vitesin oraya bırakıyor.
Torpidonun içini temizlediklerini sanmıyorum, belki bezle bir geçiyorlardır, hiç dikkat etmemişim.
  • michael_knight  (21.10.22 00:25:33)
orijinal güneş gözlüğü bırakmasanız iyi olur :) gerisi önemsiz

  • ala09  (21.10.22 01:15:32)
ruhsatını al. değerli eşyan varsa al. gerisini almana gerek yok.

  • mikahakkinen  (21.10.22 09:27:45)
avmlerdeki yıkamalara bırakmıyorsanız çok kasmanıza gerek yok.
her zaman gittiğiniz mahalle yıkamacasında pek öyle şeyler olmaz.

  • nuisance  (21.10.22 10:31:25)
Kıymetli şeyleri bırakmayın +1
Her zaman bıraktığınız yerlerde sorun çıkma ihtimali daha az ama garantili değil.
Ben her zaman gittiğim araba yıkamacısına güveniyorum ama araba senelik bakıma filan gidince torpidodaki swiss army knife'ı çantama alıyorum.
  • SiyamkedisiZorro  (21.10.22 12:28:38)
benim kaç tane güneş gözlüğümü çaldı ibineler.

  • sizofren06  (21.10.22 15:00:09)