[]

Kulağıma kaçan su ağrı yapmaya başladı. Doktora görünsem mi?

Merhabalar

Haftasonu gittiğim kapalı havuzda kulağıma bolca su kaçtı. Dünden beri kulak memesi tarafından bastırdığımda acımaya başladı. Dün gece de o kulağımın üzerine yatamadım.

Acaba doktorluk bir şey var mıdır? Yoksa bir kaç güne geçer mi?

 
Git. Ben kulak ağrısıyla aile hekimine gitmiştim. Dış kulak iltihabı çıkmıştı. Kulak kolay ağrıyan bir organ değil. Ağrıyorsa vardır bir şey.


  • dissendium  (20.10.22 21:41:12) 
Git bence. İçeride kulak kiri (mumu) ile su birleşince bir zaman sonra dayanılmaz ağrılar yapıyor. Minik, vakumlu gibi bir aletle çekiyorlar KBB doktorları.


  • rosencruz  (21.10.22 01:48:34) 
Geçmiş olsun, enfeksiyon kapmışsınız. Antibiyotikliksiniz.


  • onepointzero  (21.10.22 06:47:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.