Burun kıllarını almanın yolları nelerdir?

burnumun içinde kıl var ve bunu görebilmek beni rahatsız ediyor. bunları almanın, en azından dışa yakın olanları almanın cımbız vs. dışında kolay ve acısız bir yolu var mı? ne önerirsiniz?

burun kıllarının alınmaması lazım, felç kalma riskiniz var. makasla kısaltabilirsiniz.

  • benaslinda  (20.10.22 15:55:48)
makineleri var. cımbız gibi çekmeyen sadece kesen.
şu kullanılıyor bizim evde ve gayet f/p ürünü

sachane.com
  • chanandler bong  (20.10.22 15:57:33)
ağda bantlarını minik şeritler halinde kesip kullanıyorum.

  • naksidil  (20.10.22 16:04:32)
felç kalma riski neymiş ya o nasıl oluyor manyaklık

  • Ranchoddas  (20.10.22 16:10:39)
bu sene banabi'de 60-70 liraya satılan bi cihaz almıştım, gayet iş görüyor. sıfırlamak kökten çekmek zaten sıkıntı ve gereksiz.

  • patronaj1  (20.10.22 16:16:54)
berberde buna uygun edevat olmasi lazim, berberine sor alsin iste ucundan isi bu

  • speedy  (20.10.22 16:25:35 ~ 16:26:00)
Burun kılı alınca felç kalma olayı nasıl oluyor ya, kedi miyiz biz

  • uvcray  (20.10.22 16:34:59)
Burun kılı makineleri var, tıraş makinelerinin burun başlığı var onlar güzel kısaltıyor.

Yolunduğunda iltahap riskinde beyne yakınlığından dolayı çok düşük ihtimal olsa da büyük bir risk olduğundan tavsiye edilmiyor yolmak.
  • hedep  (20.10.22 16:35:46)
Şu aletlerin o işe yarayan ucu var

www.trendyol.com
  • PoscheN  (20.10.22 16:46:20)
Burun kıllarıyla hayatta kalmak ve burun kıllarını alıp belirsiz bir zamanda beyin kanaması geçirmek seçenekleri arasından beyin kanamasını tercih ederim. Kulak ağdası için de aynı şeyi söylüyorlar. İnsanı huylandıran ne varsa orada bi beyin kanaması riski var yani.

Küçük kalem gibi makineler var. Yıllardır var bunlar yeni icat edilmedi.

Hacet gidermeyi nasıl hamama bırakmıyorsak burun kılını da berbere aldırmamalıyız. Görüyorum yaptıranı ama ayıp geliyor bana.
  • IncredibleMau  (20.10.22 16:49:25)
ben berberde ağda yaptırıyorum. uzun süre de çıkmıyor

  • crowley  (20.10.22 17:01:36)
kullandığım traş makinasının başlığı var, kökten kesmiyor kısaltıyor iyicene.

  • roket adam  (20.10.22 17:34:49)
kesen makinelerle.

Felç diyenler cımbız vb. ile kökünden çekince oluşabilecek yan etkiden bahsediyor. Burun dışa açık bir şey olduğundan, çekince iltihap kaparsa vs. çok sıkıntılı şeyler olabiliyor diye anlatılıyordu hep. (lisedeki sağlık dersinden hatırladığım bu :D)
  • nhk ni youkosu  (20.10.22 20:55:31 ~ 20:55:49)
Sakın ama sakın ağda yaptırma. Makinası var ince uçlu, onlardan al.

  • el conquerador  (21.10.22 02:31:00)