[]

Telefonum ve Mi TV (capsli)

Xiamo Mi Stick TV denen seyden almistik. Bir ara ben de telefonumla baglanmistim ama telefonuma herhangi bir uygulama yukledigimi hatirlamiyorum. Simdi ise arkadasim salonda normal tv'ye takili Mi TV'yi izlerken (telefonla degil, onun ozel kumandasiyla kontrol ediyoruz) benim telefonumda ekteki sekil cikiyor surekli. Niye boyle oluyor? Nasil kapatabilirim? Bluetooth falan da acik degil.
 
Aynı ağa bağlı olduğun için çıkıyor. Senin durumda ortak ağ kablosuz bağlantı. Bağlantıyı kesersen gider.


  • himmet dayi  (19.10.22 17:44:03) 
Kablosuz baglantiyi da kesemeyecegime gore...

Baska bir cozumu yok mu peki?
  • ahm1  (19.10.22 17:45:55) 
İlgili uygulamanın bildirimlerini kapatmayı denediniz mi?(paylaşım uygulaması sanırım. Siz yüklemeseniz de telefonda default gelen paylaşım özelliği vardır. Onun bildirimlerini kapatmayı deneyebilşrsiniz)


  • yazdonumu  (19.10.22 18:10:33) 
@yazdonumu: uygulamalara baktim, dediginiz sey google play hizmetleri uygulamasi olabilir gibi geldi. Orada "tum 'cihazlar' bildirimleri", "erisilebilecek cihazlar" vs. seyler vardi. Hepsini kapadim, bakalim. Hepsini kapayinca da baska bir sikinti olusturmaz umarim ama.


  • ahm1  (19.10.22 18:15:29) 
cihaz ayarları > chromecast buil+in >> en üsteki ayar


  • Sir Anthony Hopkins  (19.10.22 18:23:27) 
@sir anthony: direkt oyle bir sey degil ama sunu buldum: ayarlar - yayin secenekleri - yayin cihaariniz icin medya kontrolleri

Kapadim bunu.
  • ahm1  (19.10.22 18:26:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.