[]

Elimdeki bir bavul kitabı sahafa mı götüreyim?

Elimde bir koca bavul kitap var. Teori falan. Herhangi bir sahafa gidip vermek mi lazım? Kitapların çoğu okulun kütüphanesinde var. Sahafa kitap verme işleri nasıl yürüyor?
 
mühendislik kitapları mı?


  • duyurukullanıcısı  (18.10.22 22:53:31) 
Benim tecrübelerime göre sahaf ölü fiyatı veriyor sen de eh o paraya vereceğime kalsın ya da bir yere bağışlarım diyorsun İstiklal marşı kapanış (:


  • anon1m  (18.10.22 23:16:57) 
letgo


  • jimjim  (19.10.22 02:41:51) 
Yok, mühendislik değil.
Sahaf ölü veriyorsa kötü.
Letgo'da artık hiçbir şey bulunmuyor. Arabam.com'a döndü.
  • prole  (19.10.22 08:27:53) 
Zebramo ve dolap yükleyin ucuza koyun peynir ekmek gibi gidet


  • yirmibesonbes  (19.10.22 12:54:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.