3 yaşında rus finosu (terrier) kalıcı yuva arıyor! - yuva bulundu :)

merhabalar,

3 yaşında çok tatlı bir dişi rus finosu yuva arıyor.
sürekli geçici evlerde dolaşıp duruyor ve sonu maalesef bu gidişle barınak olacak.
geçmişte travmaları olabilir çünkü fevri hareketlerden korkuyor, tedirgin oluyor.
belli ki terk edilme dışında biraz da şiddet görmüş.

çok oyuncu, hiç havlamayan, evin içinde hiç sorun çıkartmayan bir kız.
hem dışarıya hem de pede tuvalet eğitimi var.
beslenmesinde ya da sağlığında hiçbir sorun yok, yedi kilo ve aşıları tam.

zaten bu kadar hassasken sonu barınak olmasın.
ilgilenenler duyuruyu başkalarıyla paylaşırsa ve sahiplenmeyi düşünenler mesaj atarsa sevinirim.

not: duyuruyu sabitleyebilirsek çok mutlu olurum, teşekkürler.

3 yaşında travmalı başka bir dişi köpeği ücretsiz sahiplenmiş biri olarak yetişkin bir köpeği ücretsiz sahiplenmeyi kaçırmayın derim. Hayatımda yaptığım en hatta belki de tek doğru şeydi. Bir de tuvalet eğitimi gibi zor işleri yapmak zorunda değilsiniz, hali hazırda eğitimli!! Yetişkin köpek sahiplenmek yaygınlaşmalı!!

Not: yazarı da köpeği de tanımıyorum, ama benim sahiplendiğim kızım yanımda uyuyorken (mutlu mesut horluyorken hatta) bunu up'lamazsam olmazdı.
  • kurbanlik koyun  (18.10.22 15:17:54)
Merhaba, kedilerle arası nasıl acaba? 2 yetişkin kedim var. Anlaşırlar mı? Teşekkürler.

  • auroraaurora  (19.10.22 21:34:12)
@auroraaurora:

merhabalar,
kedilerle ve köpeklerle arası çok iyi.
hatta bir süre kedili bir evde kaldı geçici yuva olarak.
  • blatta hiberna  (19.10.22 22:46:49)