Citroen C5 Aircross alınır mı?

Hali hazırda Peugeot 2008 Allure aracım var. Çocuk doğduktan sonra memlekete giderken falan çok zor sığmaya başladık. Eşim de pek memnun değil arabadan. Ön sensör falan olmadığı için sürmek istemiyor. Arka koltuklar için klima bile yok malesef 2008'te.

Hem biraz daha donanımlı, hem de geniş bir araba almak istiyoruz. C5 Aircross Shine Bold paketi mantıklı gibi geldi. Ön sensör, elektrikli bagaj, şerit takip, çarpışma önleme, geniş iç mekan, arka koltuklar ve geniş bagajdan ötürü şu an tercih edeceğiz gibi.

Tavandaki boya atma durumu baya konuşulmuş. Bu biraz aklımı kurcalıyor.

Arada yaklaşık 280 bin lira gibi bi fark olacak. 170 bin tl'sini 0 faizle kredi çekeceğim.

Sizce nasıldır? Geçmeye değer mi? Ya da bırak C5'i şu arabaya bakın dediğiniz bir araç varsa ona da bakabilirim.

Ben çok beğeniyorum tam bir aile aracı ama psa grubu bana fiziksel ve yazılımsal olarak pek güvenilir gelmiyor. Göstermelik sanki her şey göz boyamak için.

Kullananlar teknik olarak sıkıntılarını bir anlatsınlar, sorun değil derseniz o grupta ve o fiyatta alınabilecek en geniş ve donanımlı araçlardan birisi, neden olmasın.
  • ananiyimioguz  (17.10.22 23:44:41 ~ 23:55:51)
boya atma tavanı siyah olan modellerde. yani tavan rengi siyah olan modellerde.

  • mikahakkinen  (18.10.22 15:53:36)
merhaba, çocuklu ve tatillerini ev tutmalı yaptığı için evin yarısını da yanında götüren bir aile olarak kesinlikle skoda octavia derim bagajı muazzam büyük. arabanın içi de büyük olduğu için 2 yana 2 çocuk koltuğu ve ortaya ben rahat sığıyorum. sürüşü de rahat, yolcu koltuklarında oturması da rahat. bir bakın isterseniz.

  • kakamelsokoban  (18.10.22 16:05:50)
Değer hocam kesinlikle al.
mevcutta tiguan var, sıfır alırken ikisi arasında çok kalmıştım. c5ayı baya inceledim ve test ettim. sırf marka algısı ve ikinci el meselesinden dolayı tiguan aldım ama arkadaki 3 koltuk meselesini tiguan'da hep aradım.

  • nuisance  (18.10.22 17:52:45)