Hangi avrupa şehrini gezmeye gitmeli

Selam.
Budapeşte, prag, viyana, roma, floransa, paris, brügge gittim.

Baika hangi avrupa schengen şehirlerine gitmeli. Gece hayatı vs değil de prag, floransa gibi böyle yürümeli görmeli gezmeli hangi şehirleri önerirsiniz bir iki yorumla da yazarsanız çok sevinirim.

bitmez bu liste de aklıma ilk gelen ve bildiğim olarak bunları eklerdim:

barcelona, berlin, kopenhag, amsterdam
  • AlsterWasser  (16.10.22 21:55:53)
saydıklarının klasmanında ilk aklıma gelenler amsterdam ve barselona oldu.

  • sir gawain  (16.10.22 22:18:00)
Madrid, Kopenhag

  • parcxerox  (16.10.22 22:34:22)
tek şehir önermemiz gerekiyorsa Göteborg. joker gibi şehir. kimsenin aklına gelmiyor kuzeyde diye heralde. hem sakin hem hareketli hem Stockholm gibi pahalı ya da çok soğuk değil. şehir güzel, adaları güzel, insanları tatlı. öğrenci şehri diyebiliriz.

3'lü önerebiliyorsak ve para varsa Kopenhag, Göteborg, Oslo turu mis. üçünde de gezmeli yürümeli bol bol vakit geçirebilirsiniz. ama yazın gidin. ben göterbog'dayken günübirlik Kopenhag ve Oslo'ya gitmiştim. Kopenhag'da christiania var methini duyar her giden. orası da fena değil ama genel olarak şehir çok güzel. tüm gün yürünür, acayip keyifli. Oslo haziranda bile çok soğuktu, montla dolaşıyordum. şehir merkezinde vakit geçirmiştim ben, müzeye falan gitmiştim. diğerleri kadar olmasa da Oslo da görüp gezilebilecek güzel bi yer.
  • summer timetable  (16.10.22 22:37:26 ~ 22:43:58)
baharda barcelona veya amsterdam diyorum ben de

  • roket adam  (17.10.22 00:28:55)
romanya braşov ve çevresi çok tatlı ve ucuz :-)

  • euteamo  (17.10.22 01:04:00)
Venedik, Münih, Bratislava

  • pispinti  (17.10.22 10:06:54)
yürümeli görmeli gezmeli --> barcelona

  • nuisance  (17.10.22 11:45:24)
Norveç'e git. barcelona tam bir hayal kırıklığı bence, Gaudi olmasa ne yapacaklarmış bilmiyorum, ben sevmedim, yazın gidersen eğlenceli. Norveç kadar görmeye değer bir yer düşünemiyorum.

  • tiny penny  (17.10.22 13:40:33)
atina

  • co2s2  (17.10.22 15:26:36)