[]

az yer kaplayan, kalori yaktıran, yaparken tv izleyebileceğim spor aleti?

hali hazırda kondisyon bisikletim var baya kullanıyorum ama sadece bacakları çalıştırıyor. odam çok büyük sayılmaz, eliptik bisiklet büyük gelir mesela, katlamak açmak da istemiyorum. ne alayım ben, özellikle kolları falan da çalıştırmak için? yaparken tv de izleyebilmek istiyorum. şınav mekik de iyi de, motivasyon açısından spor aleti iyi oluyor. araştırdım en mantıklısı şöyle bişey geldi:
www.amazon.com.tr

ne tavsiye edersiniz?

 
Bisikleti kullanirken acaba kucuk dumbellarla kollari mi calirstirsan hem daha az maliyetli hem de az yer kaplayan olur.


  • kuzey li  (16.10.22 20:14:56) 
aklıma geldi fakat denge açısından falan baya zor olacak gibime geliyor.


  • su492  (16.10.22 20:17:44) 
bunu alacaksan 2. el sitelerinden temizini al. decathlonda filan bir dene bir yerde. çoğu kişi çok yorucuymuş, dizim ağrıdı deyip kenara atıyor.


  • adivar  (16.10.22 20:25:40) 
O tür şeylerin hepsi çöp.
Kalori yakacağım diyorsan spinning bisikleti alacaksın.
Sonra şöyle videolar eşliğinde çalışacaksın.

www.youtube.com
  • Mirket  (16.10.22 20:49:50) 
hocam bu eklediginiz linkteki alet buyuk cop. stepper a iki tane lastik takmislar. herhangi bir lastikten daha islevsel degil. stepper da dizinizi sakatlamaktan baska bi halta yaramiyor bence. bisiklet varmis zaten su direnc lastiklerinden alin www.decathlon.com.tr ben her yere yanimda tasiyorum valla buyuk guzellik. 3 5 cesit farkli direnc araliklarinda kendinize gore 2 3 tane alabilirsiniz. yapamayacaginiz hareket calistirmadiginiz kas kalmiyor


  • mekare  (16.10.22 22:11:46) 
  • late viper  (16.10.22 23:52:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.