Kendinizi beğeniyor musunuz?

Fiziksel olarak. Cevabınız hayırsa neyi değiştirmek isterdiniz?

giderim var. cildim çok hassas ve kuru oldugu icin sorun oluyor komple cildimi değiştirebilirmişim

  • ala09  (16.10.22 19:57:04)
hayır. pek çok şeyi değiştirmek şeyi isterdim.

  • candide  (16.10.22 20:00:30)
Kendimle ilgili nötr hislere sahibim. Fakat daha uzun olmak isterdim. 1.63’üm :’)

Edit: Himmet dayi yalan söylüyor.
  • ruhen hastayim ben  (16.10.22 20:07:14 ~ 20:45:36)
adamın olmadığı yerde adam yerine koyulurum gibi geliyor, fiziksel olarak.

  • coldegezenkutupayisi  (16.10.22 20:14:21)
Memnunum. Dönemsel olarak gelen şurası böyle olsa fena olmazdı diyebiliyorum ama uzun sürmüyor. Özetle kendimle barışığım.

  • Amaranta ursula  (16.10.22 20:30:10)
beğeniyorum, gögüslerim biraz daha büyük olsa on numara olurdu

  • hopp  (16.10.22 20:32:36)
Kendimi beğeniyor muyum, bilmiyorum. Boyum uzun olsun isterdim. Mümkünse 1.70.

  • Kahvedesu  (16.10.22 20:38:56)
Beğenmiyorum ama bir şeyi değiştirmezdim.

edit 1: ruhen hastayim ben kendi için nötr diyerek yalan söylüyor, normalde kendini beğenmiş biridir.

edit 2: sonradan aklıma geldi. dermatit var bende, ayda bir yüzümde ufak tefek kızarıklıklar oluyor. artık nasıl benimsediysem hemen aklıma gelmedi. ondan kurtulmak isterdim. hemen yeri gelmişken söyleyeyim 'carnovore diet' önereni üzerim.
  • himmet dayi  (16.10.22 20:41:37 ~ 22:13:17)
Beğenmiyorum. Sanırım baştan aşağı her şeyi değiştirmek isterdim.

  • hayalhayal  (16.10.22 20:50:30)
Zaman zaman beğeniyorum, bazen aynaya bakınca iyi görünüyorum gözüme gaza geliyorum. Bazen de beğenmiyorum, kızıyorum saldın iyice diye.

Boyumu azcık daha uzatmak isterdim.
  • akhenaten  (16.10.22 21:00:22)
Zaman zaman ayna baktığımda ya aslında bir tipim var dediğim oluyor.

Genel olarak Kendimle ilgili nötr hislere sahibim. Fakat daha uzun olmak isterdim +5. Zira 1.64'üm.
  • put it in your appropriate place  (16.10.22 21:04:19)
Çok beğenirim kendimi. Bu aralar yaşlandım ama göz altlarım belirginleşti gibi.

  • Hallegadola  (16.10.22 21:08:55)
hayır. mümkün olsa her şeyi değiştirmek isterdim sanırım

  • alaimisema  (16.10.22 21:25:08)
beğenmiyorum, ama bi şey değiştirecek kadar umrumda olmayan bi yaşta ya da dönemdeyim.

  • pide  (16.10.22 21:55:26)
ben beğeniyorum ama boyum kısa diye kadınlar beğenmiyor sanırım:)

  • nothing in my way  (16.10.22 21:57:35)
Evet kendimi beğeniyorum. Türkiye’den ayrılıp, yurtdışına yerleşince, burada insanların dış görünüş konusunda Türkiye’deki kadar takıntılı olmadığını görünce, insanların kendilerini sevmeleri için yapılan beden olumlama seanslarına katılınca vücudumu beğenmeyi ve sevmeyi öğrendim. Zaten bir kere kendimi sevdikten sonra spora başladım, sağlıklı yemeye başladım ve farkında olmadan fitleştim. Değiştirsem bacaklarımı değiştirirdim ama daha uzun olsunlar isterdim.

  • you are my lethe  (16.10.22 22:14:19)
Kaş düşüklüğüm ve göz çevrem dışında beğeniyorum ya adam olana çok bile

  • ananiyimioguz  (16.10.22 22:47:57)
Çoğunlukla beğenmiyorum. Rötuş yapmak istediğim bazı kusurlar tespit edebiliyorum kendimde. Çenemdeki eğrilik gibi mesela, hafif kamburluğum gibi. Ama bu değişikliklerle de tatmin edici bir fiziksel görünüme kavuşacağımı sanmıyorum. Dış görünüşümdeki sıradanlığı yırtmak için bambaşka bir simaya bürünmem lazım.

  • huçi kuçi  (16.10.22 22:52:39)
Yüz olarak beğeniyorum 36 yaşındayım ama sakalsız 20 yaşında sanıyorlar dolayısıyla sürekli sakallı geziyorum. Baba olunca spora vakit ayıramıyorum göt göbek salmış durumdayım o kötü.

  • mirty  (17.10.22 00:09:49)
Begeniyorum.
Bacaklarimda catlaklarim var, onlar olmasaydi daha ozguvenli olurdum herhalde.

  • sopiro  (17.10.22 06:22:43)
hayir, hic begenmedim.
dudaklarimi inceltirim, boyumu da en az 5 cm uzatirim.

  • cooperr  (17.10.22 06:33:48)
halihazırda fena değilim. sadece bacak boyuma 3-4 santim, vücuduma da eser miktarda kas kütlesi ekleyecek olsalar bana göre mükemmelliği yakalarım.

  • zgrydn  (17.10.22 07:33:17 ~ 07:35:32)
Valla şu gıdığım gitse ve bir 5 kilo daha versem giderim var.

  • curukturpkokusu  (17.10.22 09:26:52)
Ayrı ayrı kusurlu olan yerlerim birleşince tuhaf bi sekilde fena durmuyor. Aynaya baktığımda himm bugün güzelim dediğim oluyor. Beğeniyorum genelde. Ama bazen o kusurlu kısımları sorun edip beğenmiyorum. Onları degistirebilirdim.

  • ddenizz  (17.10.22 10:55:43)
Beğenmiyorum, hatta bu sebeple zorunlu olmadıkça fotoğraf bile çekinmem.

  • Erestor  (19.10.22 15:18:19)
hayır, ellerim hariç her şeyi değiştirmek isterdim.

  • rakicandir  (19.10.22 15:20:27)
şu anki halimi fazla kilolardan dolayı beğenmiyorum ama hammaddeyi (yani normal kilodaki vücudumu/tipimi) beğenirim. bakanın dönüp tekrar bakacağı bir tip değilim ama kompleks yapıp üzülecek kadar kötü olduğumu da düşünmüyorum açıkçası.

  • der meister  (19.10.22 15:39:37)
10 kilo versem 10 numara olacağım. Boyum kısa, ona yapacak bir şey yok.

  • SiyamkedisiZorro  (21.10.22 13:26:15)