[]

korku hikayeleri podcasti

bir sene kadar önce cin düğünü hikayesi olan bir podcast bölümü dinlemiştim, türkçeydi, şimdi bulamadım denk gelen hatırlayan çıkar mı acaba?

başka korku podcast önerilerine de açığım, youtube da olabilir kaynağı


 
duyuruyu takip etmek için yazıyorum


  • coldegezenkutupayisi  (14.10.22 00:09:13) 
Gerisi hikaye olması lazım.


  • dlendam  (14.10.22 03:02:11) 
aradığım bölümü buldum, mehmet berk yaltırık'ın bir hikayesini yalçın altın seslendirmiş

open.spotify.com
  • freebird5406_2  (14.10.22 04:48:01) 
bence pek korku değil ama;

www.youtube.com
  • naksidil  (14.10.22 08:55:43) 
Başka korku podcastlerine de açığım dediysen benim cevabımı tiklemen gerekiyor:)


  • dlendam  (14.10.22 10:08:31 ~ 10:09:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.