qr kod okuma olayını bilen var mı? new balance ayakkabı

dolap.com
bu ürünü almıcam ama qr kodu okutayım dedim this is a data matrix code, it is not a qr code yazıyor ama altta bilgiler yazıyor, anlamadım bu işi, şimdi bu sahte mi orjinal mi

online-barcode-reader.inliteresearch.com

Bu adresten kodu okutabilirsiniz. Bu kod QR kod değil, DataMatrix kodu, yani orijinal olup olmadığını belirtmez. Depo/stok takibinde el terminalleri okuyabilsin diye seri/stok numarasını içerir. Bu kod New Balance MR530SG kodlu unisex spor ayakkabıya aitmiş.
  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (13.10.22 00:41:49)
dostum kodun sahtesinin yapılması 1 dk bile sürmez. böyle şeylere takılacaksan mağazasından al derim. hiç bir anlam ifade etmiyor bu

  • roket adam  (13.10.22 00:59:46)
Ürünü al satan açıklamada orijinal yazdıysa zaten sahte çıkarsa iade hakkın oluyor ürün söylenen den farklı çıkmış oluyor al kontrol ettir sahte çıktığında iade et rahat raht alışveriş yap Burak iadenin peşine onlar düşsün

  • Gebeş kaplumbağası  (13.10.22 10:09:11)