[]

3'lü koltuk siparişi

selamlaar,

şimdi bi koltuk beğenip vivense'ten aldım diyelim,

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi >

diyor.

gerçekten böyle mi? nasıl bi paketlemede oluyor ki bunlar, 5 kat nasıl taşınır yukarı?

 
Öncelikle kargonuz 2 ay sonra falan geliyor. Aklınızda olsun

Diğer olay içinse geçen sene 150 lira almıştı kargocular. Bu sene 400 falan alırlar muhtemelen.
  • westblack  (12.10.22 13:39:18) 
evet tahmini teslimat tarihleri çok geç.

o bahsettiğin ücreti el altından alıyorlar değil mi? geldim ama 5 kat taşırsam 400 alırım mı diyecekler? bırakıp gitme ihtimalleri daha yüksek sanki.
  • patronaj1  (12.10.22 13:57:10) 
Aynen el altından alıyorlar. Kesin çıkarırlar. (4. kat asansörsüz çıkardılar)
Kargo yola çıkmadan önce üretici aramıştı beni(üretime başlamadan önce de aramıştı hatta). Kargocunun numarasını vermişti. Sorularınızı sorabilirsiniz demişti. Aradım sordum. Hallederler hocam merak etmeyin dedi görevli.

  • westblack  (12.10.22 14:02:34) 
oradan daha yeni koltuk aldık, nakliye firması elamanları çıkarıyor. elden para verdim.


  • durbidakka  (12.10.22 15:22:23) 
Ben alalı 1 yılı geçti. Horoz lojistik getirdi, kurup gitti. Para da ödemedim. İkamet Mersin.


  • balik kraker  (13.10.22 23:12:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.