ehliyet yenileme evrakı

bu evrak arasında öğrenim belgesi de isteniyor. aradan geçmiş 10 sene, ehliyeti almışım, öğrenim belgesini ben nereden bulacağım? eğitim aldığım sürücü kursu duruyor mu onu bile bilmiyorum. bir bilgisi olan var mı?

Okuduğun okulla ilgili öğrenim belgesi olabilir mi istenilen? Üniversite mezunuysan edevlet'te alınabiliyor.

  • monster of puppets  (12.10.22 12:52:53)
İki kere ehliyet yenilendi ailemizde, hiç böyle bir belge istenmedi, vermedik de.

  • John Bloor  (12.10.22 12:54:02)
peki sağlık raporu, t.c. kimlik, ödeme makbuzları ve biyometrik fotoğraf dışında başka bir şey verdiniz mi?

  • kaleciyle karşı karşıya  (12.10.22 13:43:23)
Hayır verilmedi, hatta yanlışım yoksa ödeme makbuzlarına bakmadılar bile, sistemden görünüyor çünkü ödeme.

  • John Bloor  (12.10.22 13:47:33)
şimdi ehliyet yenilemeden geliyorum. paranı yatır, sağlık raporunu al, yeni foto yetti yenilemeye. hiç de görmedim öğrenim belgesi fln.

  • sirkelimon  (12.10.22 14:32:11)