vodka - koku

selamlar, vodka ile karıştırıp içilebilecek, renk olarak dışardan belli olmayan ve kokmayan ne var ?

rengi aslında dışardan bakılınca su gibi olmasından bahsediyorum

aklıma soda geldi ama çok sert olur diye düşünüyorum.

Cola zero, portakal suyu, vişne suyu olabilir.
Kokmayan derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Alkol kokar.

  • Mirket  (11.10.22 18:02:56)
Renk olarak belli olmayan demiş, vişne suyu vs ne alaka?

Schweppes tonik olabilir
  • elorelia  (11.10.22 18:09:22)
Soda, buz ve limon ile gayet güzel oluyor. Görüntüsü su gibi, kokusu da görece az.

  • orient blue  (11.10.22 18:10:13)
@elorelia , ben sonradan edit yaptım, mirket'in hatası yok :)

  • taha1907  (11.10.22 18:11:27)
Sprite, 7up vs

  • freebird5406_2  (11.10.22 18:20:24)
Fazla kalori almamak icin suyla seyreltip icen arkadasim vardi.

Not yatirim tavsiyesi degildir.
  • kuzey li  (11.10.22 19:49:50)
vodka, diger temel alkollerin aksine tadi(aromasi anlaminda) ve kokusu olmayan ickidir. dolayisiyla aklina gelebilecek her sey ile karistirabilirsin.

pahali vodka ile ucuz vodkanin farkini kimse rahatca anlayamaz, ayrica sonrasinda agizda koku da birakmaz. eger koku birakiyorsa siz "flavored vodka" almis olabilirsiniz ve eklenen aroma kokuyor demektir...

ama kendi aromasi olmadigindan su ile karistirip icme fikri biraz garip :)
  • icince bokunu cikaran arap  (11.10.22 20:17:28)