Stremio donuyor

film çok izlenmişse sorun yok ama 50 altı izlenme görünüyorsa donuyor sürekli. ne yapmak lazım bunu önlemek için? yok mudur bir yolu artık canıma tak etti

stremio torrent mantığıyla çalışıyor. filmlerin/dizilerin yanında yazan sayı bildiğim kadarıyla anlık izleyici değil seeder sayısı. ne kadar azsa o kadar yavaş olur çünkü anlık olarak o filmi upload eden az demektir. velhasıl ne kadar çok yükleyici = o kadar hızlı indirme

çözüm olarak aklıma gelen tek şey filmi açıp beklemek. bir kez film başladıktan sonra aşağıdaki dünya simgesine mouseover yaparsanız filmin yüzde kaçının yüklendiğini görebilirsiniz. aynı simgede yayın hızı, kaç kişiye bağlanıldığı ve kaç kişiye bağlanacağı da yazıyor.
  • coldegezenkutupayisi  (10.10.22 19:19:09)
Evet tercih edilirliğiyle alakalı ne yazık ki coldegezenkutupayisi nın da dediği gibi torrent mantığıyla çalışıyor :/

Benim de bir sorum olacak. Stremio yeni kullanmaya başladım ama istediğim filmleri açmıyor bir eklenti mi indirmem lazım ya da olmayabiliyor mu her film?
  • lüzumsuz adam  (10.10.22 22:33:19)
@luzumsuz adam www.google.com
Sag ustte yapboz parcasi var ya ona tiklayinca eklentiler gorunecek. Onlari indirince filmler icin bir suru izleme secenegi cikiyor.

  • summer timetable  (10.10.22 22:42:33)
@lüzumsuz adam

ben henüz olmayan filme denk gelmedim. genelde mainstream filmler izliyorum. belki sanat filmleri vs. yoktur bilemiyorum.

internet tarayıcınıza 'torrentio stremio' yazın. girdiğiniz sitede install yazan yere tıklayın ve eklentiyi kurun. eskiden torrentio direkt stremio içinden yüklenebiliyordu, artık yüklenemiyor. torrentio eklentisinde ne ararsanız bulabilirsiniz. uygulama içinden de CineTorrent, Popcorn Time ve TorrentMafya eklentilerini kurarsanız sıkıntı yaşamazsınız bir şeyleri bulmakta. altyazılar için de yine uygulama içinden subscene subtitles eklentisini kurtabilirsiniz.
  • coldegezenkutupayisi  (10.10.22 22:45:56 ~ 22:48:04)
Çok teşekkürler :V

  • lüzumsuz adam  (10.10.22 23:50:12)