Vodafone Red Harici Tarifeye Geçme

Selamlar,

Şimdi 8 senelik vodafone müşterisiyim. 3-4 yıl önce ev-iş arası mesafe çok diye red li tarifelerden birine geçtim. GB vs konularında avantajlıydı. Şimdi Red li tarifeler 180 liradan başlıyor. İş değiştirdim. Ondan artık ev-iş 15dk. GB'ı bol bir tarifeye ihtiyacım yok. 21 Ekimde taahhüttüm bitiyor. Daha makul fiyatlı bir şeye geçmek istiyorum, internet az olsa da sorun değil. Ama vodafone daha ucuz basit bir tarife önermiyor. 21 Ekim tarihinde taahüt bitince aşağıya yönlü yeni tarifler önerir mi? Bi ihtimal hep taahüt bitmeden yukarı yönlü öneriyor diye düşünüyorum. Yoksa hiç beklemeyeyim ve başka operatör mü bakayım? Var mıdır öneriniz? Canıma tak etti vallahi en son hattı taşıyacağım.

Aynı şey başıma geldi! Hiç aşağı tarife onermiyorlar. ne yapacağımı şaşırdım ben de

  • Sakinolmamlazim  (09.10.22 19:29:59)
Kontörlü hatta geçirmeyi deneyin ücret fazla geliyor ondan geçiyorum deyince öneriyorlar.

  • karabela  (09.10.22 22:02:25)
müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz turkcelle geçicem falan derseniz yardımcı olur belki aşağı yönlü bi tarife

  • bass solo take one  (10.10.22 00:00:48)
Ben TT Prime'da bana özel teklifle 100 liraya 40gb kullanıyorum. Biletix indirimi falan oluyor onla ayda bir iki etkinlik 50'şer lira indirimle bedavaya geliyor gibi oluyor. Benzer bi tarife bulunabilir. En azından 25-30gb. Ne kadar çekiyor çekmiyor tartışması olsa da asla Vodafone kadar kötü değil. Buna %100 eminim. Şahsen fiyat performans olarak tavsiye ederim.

  • vaveylababa  (10.10.22 11:24:38)