1 hafta gecti semptom yok ama test pozitif cikti arkadasla bulusayim mi?

slm, gecen cmrtsi covid olmustum. 3 gundur tat, koku ve ses disinda semptom kalmadigi icin (bas agrisi, yorgunluk, oksuruk gecti) dun test yaptirdim ama doktora 2. test oldugunu soylemeyi unuttum. neyse gene pozitif cikmis. saglik bakanligina gore karantinam bitti ve bazi hastalar iyilsse bile pozitif cikabiliyor ama bulasiciligi yok diyor kendimi iyi hissediyorum. arkadasla bulusayim mi?

Bu soruyu arkadaşına sorsana.

  • elorelia  (08.10.22 08:42:07)
o bisey olmaz diyor. ama soru aslinda genel bir soru. sosyalleseyim mi minvalinde bir soru.

  • buenosdias  (08.10.22 08:43:49)
Bi test icin ozel bi laboratuvara gitmistim bir iki ay once. Bi kadin da covid testi yaptiriyordu, belirtiler vardi yaptirayim dedim, diyordu. Maskesi de takiliydi. Ikimizin de isi ayni anda bitti derken o benden once kapiyi acti cikti ve hemen maskesini cikardi. Aksirdi tiksirdi oksurdu eliyle azivik kapatir gibi yaparak, sonra ayni elle dis kapiyi acti, cikti ve hemen yandaki sıkıs tepis kalabalik cafeye orta yere oturdu. O kadina epey saydirmistim valla, covid bi sey yapmadiysa bile benim gonderdigim enerjiyle parmagi falan kirilmis olabilir o gunlerde. Yani siz de boyle sorumsuz, igrenc, kötü bi insansaniz buyrun sosyallesin.

  • summer timetable  (08.10.22 15:55:56)