90larda oyuncak direksiyonda çalan müzikler

Başlık biraz garip oldu ama. Çocukken birçoğumuzun evinde olduğuna inandığım oyuncak direksiyonlarda üstündeki düğmelere basınca çeşitli müzikler çalıyordu. YouTube’da çok aradım ama bulamadım. Belki ben beceremedim, nerden geldi aklına dediğinizi duyar gibiyim ama bi el atsanız da bulsak?

90'lara gerek yok, hala aynı müzikler çalıyor o oyuncaklarda. Evet hala satılıyolar :)

Hatta melodiyi mırıldanabilirim şu an dilimin ucunda, evde çocuğun oyuncak sepetinde olmalı bir tane, akşam bakarım unutmazsam.
  • John Bloor  (07.10.22 12:03:29)
Elinde direksiyon olan biri kaydedip yuklerse amme hizmeti yapmis olur :) Benim de kafama takildi simdi

  • mirafiori  (07.10.22 12:16:53)
Şunu buldum ama müzik tuşuna basınca çalan şarkı bizim bildiğimiz şarkı değil;

www.youtube.com
  • John Bloor  (07.10.22 12:36:15)
@john bloor Evet bizim zamanımızdaki müzikler değil bu. Benim de dilimin ucunda :) duysam güzel bir nostalji duygusu yaşayacağım.

@mirafiori arkadaşa katılıyorum. Biri YouTube’a yüklese baya izlenme alır gibi geliyor bana içeriğe göre. :)
  • eksisozlukokuryazari  (07.10.22 20:45:59)