[]

Oyun oynarken çağrıların gözükmemesi

Annemin bi Samsung telefonu var ve kendisi iflah olmaz bir Candy Crush bağımlısı, sürekli bunu oynuyor ama oynarken gelen çağrılar gözükmüyor; yani karşı tarafın telefonu çalıyor oyundan çıkınca bildirimlere de düşüyor ama oyun oynarken çağrı ekranı gelmiyor, bu nasıl çözülür? Teşekkür ederim.
 
oyun modu vs. vardır oyundayken dnd'yi aktive ediyor bazı telefonlar. günümüzde competitive anlık refleks gerektiren vs. oyunlar da olduğundan olmazsa olmaz bu bildirimleri/çağrıları gizleme olayı. candy crush gibi oyunlarda anlamsız tabi siz kapatın ^^ ayarları kurcala bulursun muhtemelen.


  • konetsu  (06.10.22 23:21:50 ~ 23:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.