[]

En para alternatifi banka

Selamlar, yatırımların için enpara alternatifi banka arıyorum.

Altını fiziki olarak da veriyor diye Kuveyt Türk kullaniyordum ama, hem faiz oranlarını baştan paylasmadiklari için hem de makas farklarindan dolayı hoşlanmamaya başladım. En parada ise normal gündelik işlemlerimi yaptigim için, Total rakamı orada görmek istemiyorum.
Orta vadeli yatırımlarımi tutabileceğim, hızl ve ücretsiz eft hizmeti sunan banka arıyorum

 
burgan bank


  • jelly bear  (06.10.22 10:29:44) 
Cepteteb iyi geliyor bana


  • fakyoras  (06.10.22 13:08:14) 
İngbankın faizleri cazip geldi bana


  • housedaki topal doktor  (06.10.22 14:34:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.