[]

2 gün önce yağ sıçrayan koldaki iz nası geçer

Omlet yaparken koluma yağ sıçramıştı pazar sabahı. Ben de bişey olmaz diye hiçbirşey yapmadım su bile tutmadım zaten çok acımamıştı ama şimdi kolumda 3 tane yağ sıçrama izi var. Bepanten sürdüm ama geçmedi silverdin sürsem bu kadar gün sonra bir faydası olur mu?
 
fito


  • ala09  (05.10.22 00:22:36) 
Silverdin geçiriyor


  • sacrilegious  (05.10.22 00:53:17) 
Sari kantaronu bir araştırın. Bi arkadaşımda oldukca ise yaradı.


  • saclarimdaki papatyalar  (05.10.22 01:16:48) 
Sarı kantaron yağı+1
Aloeverada deneyebilirsiniz. Bilmiyorum üç günden sonra etki eder mi ama

  • hayalhayal  (05.10.22 08:55:47) 
Saf bal sürerseniz geçer. Üzerine peçete veya kağıt havlu gibi bir şey sarın. Ertesi güne o yara balı emiyor zaten.


  • dakota  (05.10.22 10:11:32) 
Sarı kantaron ve silverdin'i ilk yanık olduğunda hemen sürseydiniz muhtemelen iz kalmazdı ancak şu aşamada yanık tedavisi yerine fito krem ile izi geçirmeye yönelik bir tedavi uygulamak gerekiyor.


  • surfer  (05.10.22 11:33:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.