Türkçe stand-up

Sevdiğiniz kimler var?

yusuf bilal altintas. tek basima kahkahaya boguyorum ortami :(

  • ala09  (04.10.22 16:24:06)
beemaker. hem duyuru ünlüsü.

  • bir ileti paylastim  (04.10.22 16:35:13)
baturay özdemir - yerli ve kirli

  • chanandler bong  (04.10.22 17:54:21)
mesut süre. stand up gösterisi izlediğim en güzel stand up gösterisiydi belki de.

  • teritori  (04.10.22 18:15:02)
Deniz Göktaş

  • olaylar olaylar  (04.10.22 20:36:03)
Baturay çok iyi, ünsüz zamanlarından beri severim.
Selin Dilmaç tam benim tarzım, dark-offensive. espri başına gülme oranında zirvede bende.
Yaprak Ünver güzel beyaz yaka-modern çağ eleştirisi yapıyor.
Tuna kalınsaz kehkeh güldürüyor seviyorum.

Standup falan'ı takip edersen orada var irili ufaklı başarılı komedyenler.
  • Bruce  (04.10.22 21:03:27)
cihan talay'ı canlı izleyebilirseniz efsanedir.
ali congun'u çok severim.
engin türkoğlu baya keyifli tatlı bi adam.

bunlar birden fazla kez izlediğim ve sevdiğim isimler.

bunun dışında bkm mutfak çarşıda hemen her ay kısmet şov olur. bilet alabilirseniz mutlaka gidin izleyin.

doğu demirkol, deniz göktaş, baturay özdemir zaten artık çok popülerler ama popülerliklerini de sonuna kadar hak ettiklerini rahatlıkla söyleyebilirim. yakalarsanız bunları da mutlaka değerlendirin.

bi de cem diye bi genç çocuk var. cem yılmaz. ehi.
  • vaveylababa  (06.10.22 11:59:56)