[]

Borsada bankalar niye coştu yine

Ralli tekrar mı başlıyor?
 
bence alakası pek yok fakat Halkbank'ın Amerika'daki durumu ile ilgili gelişmeler olmuş. 1 hafta daha böyle artar ondan sonra her şeyini kaybeder millet.


  • sparkle kiddle  (03.10.22 19:50:57) 
Yere düşen tenis topunun sıçraması.
+
genel trende uygun hareket
  • Mirket  (03.10.22 20:01:21) 
ülkemizin süper yonetilmesi, dünyadaki sayılı ekonomiler olmamiz, halkımızın elinde çok fazla miktarda nakit bulunmasi sebebiyle bu yükselişler normal.

Ulkemize yatırım yagiyor. Sagolsun Düşük faiz ile ulkemiz sahlandi. Neymiş o ekonomistler falan yillarca köle etmisler bizi.

Halk da fakirlik sebebiyle ekmek bulamiyorsa düşük faiz yesin.
  • logisticsmanager  (03.10.22 20:47:14) 
insider bilgi böyle bir şey işte. MIR'den çekilme karşılığında Halkbank'ın ceza almaması yönünde anlaşıldı


  • croswell  (04.10.22 10:15:49) 
İnsider bilgi çok da işe yaramamış gibi görünüyor ki coşamadılar.


  • Mirket  (04.10.22 13:26:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.