[]

Kokulu nemlendirici sorusu

Ev koksun diye küçük nemlendiricilerden aldım. İçine suyu koydum aromatik yağları damlattım kitapçığa göre. Taktım, ses yapıyo, suyun içinde baloncuklar çıkıyor, dokununca ılık makine. Ama su %2 falan azaldı 2-3 saattir çalışmasına rağmen. Ben baya buhar çıkmasını bekliyordum. Zaten banyoya koymuştum (5 m2 falandır), kapı kapalı, zorla koklarsan çok çok hafif bir koku var. Normal mi bu yoksa defolu mudur bu ürün? Daha önce kullanmadığım için bilemiyorum.
 
normaldir muhtemelen, öyle deli gibi dumanlamaz, caps at daha isabetli yorumlayalım


  • babafingo  (03.10.22 09:45:44) 
Çok doldurmuşum heralde. Azalınca biraz çıkan duman arttı. Max çizgisi kadar doldurmuştum yani, belki bikaç mm daha fazla.


  • mirafiori  (03.10.22 22:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.