[]

göz kararması için hangi doktor

ayağa kalkınca, koşunca, hızlı hareket edince, efor sarfedince vs oluşan göz kararması için hangi branştan randevu alınır? nöro??
 
Dahiliye

Profesyonel yardım almadan bir diyet yapıyorsanız da öncelikle diyeti bırakın.

Geçmiş olsun.
  • Mirket  (01.10.22 16:36:59 ~ 16:39:46) 
Dahiliye +1

Belki de ergenliğimden beri her gün yaşadığım bu problemi if yaparak atlattım, bunu da söylemiş olayım. Yıllardır bir kere bile gözüm kararmadı.
  • ruhen hastayim ben  (01.10.22 16:44:15) 
beyin cerrahi


  • ankarakecisi  (01.10.22 20:53:55) 
Benzer tarzda şikayetler için nörolojiye gittim. mr, eeg çekildi bir şey çıkmayınca doktor kardiyolojiye görünün demişti.


  • hayalhayal  (01.10.22 21:17:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.