[]

Pişmiş balığı ertesi gün yemek için

Nasıl ısıtmak lazım? İstavrit bu arada.
 
Yağsız tavada 4-5 dakika çevirebilirsiniz.


  • norek  (30.09.22 21:27:20) 
Varsa mikrodalga, yoksa tava.


  • inheritance  (30.09.22 21:27:51) 
Tavada mı yaptınız istavriti? Hemen tarif veriyorum.

Un, yağ, az salça kavrulur. ( mümkünse zeytinyağı), içine bol sarımsak, bol limon suyu eklenir. Koyu kıvamlı bir çorba kıvamına gelene kadar su eklenir.(hatta çorbadan koyu olsun, sos kıvamı gibi diyeyim) fokurdayınca dünden kalan soğuk balıklar içine atılır, balıklar ısınana kadar fokurdatılır.

Ekmek bana bana yenilir.
  • physcos physcos  (02.10.22 15:33:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.