Wordpress tabanlı web sitesinde menünün mobilde çalışmaması

Önceki temam cortladığı için görünüşünü oldukça hoş bulduğum Activello temasını yükledim.

Ancak mobilde menü açılmamaya başladı. Masaüstü versiyonda sorun yok.

İngilizce olarak arattığımda temanın kronik sorunu olduğunu anladım. Birçok kişi aynı sorunu bildirmiş. Çözüm olarak tema dosyalarından navbar satırını güncellemek, bootstrap dosyalarını güncellemek falan önerilmiş yaptım ama işe yaramadı. Temayı değiştirmek de istemiyorum çünkü çok hızlı ve bu mevzu haricinde hoş.

Ben de ekşi duyuru ahalisine geldim. Kodlamadan, web site tasarımından anlayan bir uzman çıkacak ve sorunu çözecek, inanıyorum.

Edit: ensar'a çok teşekkür ediyorum. Sorun çözüldü.

WP Optimize pluginin js minify özelliğini kapatırsanız problemin ne olduğu daha rahat görülebilir. Hatta toptan deaktif edin o plugini.

  • ensar  (30.09.22 11:45:01)
Dekatif ettim hocam. Şimdi görünüyor mu?

  • marsli gocmen  (30.09.22 11:58:07)