[]

akıllı filtre kahve makinesi

merhabalar, tam adı böyle mi geçiyor emin değilim fakat bana şöyle alarmını kurayım sabah 6 da kahvesini yapsın gibi bir makine lazım :)

var mıdır böyle bir şey kullanan ya da bunu al iyidir diyen?


 
electrolux EKF7700 modelini inceleyebilirsin


  • croneec  (29.09.22 23:44:15) 
delonghi icm 15250 var. alarmın yanı sıra aroma yoğunluk seçeneği de var ama zamanında kaç liraya almıştım şimdi kaç para olmuş diye baktığımda üretiminin bittiğini gördüm. halefi icm 16731 gördüğüm kadarıyla. iyi midir bilmem ama 4 yıl oldu galiba, hala ilk günkü malzeme sıkılığı, tokluk duruyor.


  • onemoremile  (30.09.22 08:24:23) 
Timer’lı bir makine arıyorsunuz. Bizde delisa serisinden bir grundig var dediğinizi yapıyor. Çok zor bir şey değil bu istediğiniz bir sürü makinenin timerı var. Sadece elektrik kesilen bir bölgedeyseniz sürekli tekrar kurmanız lazım, üstelik elektriğin ne zaman gittiği ya da ne süreyle gittiği(1-2dk bile) de önemli değil, saati geri kalıyor ve resetleniyor çalışma ayarınız, hem saati hem timerı düzeltmek gerekiyor. . Ben bu sebeple bezdim ve timerı kullanamıyoruz.


  • kullanıcıadımbuolsun  (30.09.22 09:56:03) 
evde Russell Hobbs 22620-56 modelinden var. memnunum. dediğiniz fonksiyon var ama hiç kullanmadım sanırım
www.akakce.com

  • unalub  (30.09.22 10:01:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.