[]

pilates bel fitigi yapabilir mi

pilates zaten bir tedavi yontemi olarak cikmis vs vs bunu biliyorum :)
ters bi hareket yapmak cok olasi geldi bana alette 
Yere düşmüş diş macunu tüpünü almak için eğildiğimde bu illetle tanışmış biri olarak söylüyorum. Her şey bel fıtığı yapar. Çok bilinçli yapıldığında pilates in olumlu etkisi olur. O bölgedeki kasların güçlendirilmesi iyidir ama, 'tedavi yöntemi' sözü yanlış.


  • Mirket  (29.09.22 22:47:45 ~ 22:49:05) 
Her şey mümkün özellikle de hoca iyi değilse. Ben sakatlığımdan dolayı fizyoterapist birine pilatese gittim, ağrılarım arttı. Fizik doktoruna gidip hareketleri anlatınca bana hiç uygun olmayan hareketler olduğunu söyledi :)


  • jazzabel  (30.09.22 00:58:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.