[]

Veri yüksek lisansında çok zorlanıyorum

Selamlar,

Kısaca kendimi anlatayım bir süre raporlama işlerinde çalıştım. Biraz maaşların düşük kalması istediğim seviyeye gelememiş olmak derken büyük bir gazla büyük veri yüksek lisansına yazıldım.

İlk iki dersi yaptık ama çok moralim bozuldu. Anlatılan şeylerle ilgili hiç bir fikrimin olmaması bir yana anlatılan şeyleri de hiç anlamadım. Hoca sanki bir şeyleri biliyormuşuz varsayarak anlattı. Benim de epey moralim bozuldu.


Konu ile ilgili her desteğe açığım. Mentorluk olsun, yaparsın tarzda gazlamak olsun, çalışma teknikleri öğretmek vs.

 
Yuksek lisansta oyle olur zaten. Hoca sifirdan anlatmaz ya da lisansta tum donem islenilen konulari 2 saatte bitirir. Onerdigi kitaplardan konuyu okuyup calisabilirsin. Kitaplarda genellikle guzel anlatiliyor.


  • hayley williams ile evlenecek genc  (29.09.22 21:47:12) 
okul bölüm nedir?


  • duyurukullanıcısı  (29.09.22 22:21:52) 
Lisans alanınız veya yakın bir alan değilse sanki pek de doğru bir alanda değilsiniz gibi geldi bana. Yüksek lisans evet bir tık zordur ama hiçbir şey anlamamak, fikir sahibi olmamak garip geldi. Bence oturup o bölümün temel lisans derslerini çalışın. Böylece yüksek lisans derslerine bir aşinalık gelebilir.


  • Amaranta ursula  (29.09.22 22:56:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.