[]

emekli promosyonları için yarın son gün mü?

yoksa sonraki aylarda devam edecek olup son denilen 30 Eylül tarihi bir yanıltmaca mı?
 
yanıltmaca değil, eylülün başında sondu 30 una kadar uzattılar, süresi doluyor yarın


  • freebird5406_2  (29.09.22 21:28:08) 
Son diye bir şey yok. Şu an söyledikleri miktar bu ay için geçerli. Önümüzdeki ay duruma göre güncelleyecekler. Artabilir de azalabilir de.


  • Mirket  (29.09.22 21:58:04) 
mesela teb kampanya bölümünde 8000 teklifi için tarih aralığında 31/12/2022 yazmış.

ama genel bir 30 eylül goygoyu da dönüyor bir yandan.
  • ikiicidisibirkisi  (29.09.22 22:02:00) 
Bence şimdi yapmayın, yılbaşında epey arttıracaklar


  • yirmibesonbes  (30.09.22 10:55:01) 
yirmibesonbes+1 twitter.com


  • freedonia  (30.09.22 11:20:47) 
Şimdi yapın. Promosyonunuzu alın.

@yirmibesonbes ve @freedonia'nın söylediği gibi Ocakta artarsa, 3 yıllık olarak aldığınız promosyonun kalanını eski bamkaya ödeyip, gidip yeni bankayla anlaşın.

İstediğiniz zaman banka değiştirebiliyorsunuz. Boşuna 3 aylık promosyondan kalmayın.
  • Mirket  (30.09.22 11:43:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.