[]

hyundai i10

baktığın zaman en ucuz görünen araç bu.

benim sormak istediğim soru, şu an hyundai bayilerinde bu araç var mı ? yoksa hepsini galericilere mi verdiler


 
tek tük bulunabiliyor sanırım. hemen alamıyorsunuz ama biraz süre istiyor.
tek yolu hepsini arayıp öğrenmek.

  • patronaj1  (29.09.22 18:44:53) 
Kia Picanto ile neredeyse aynı olmalı bu. Ona da bakın


  • nhk ni youkosu  (29.09.22 18:51:14) 
bayileri arayıp sorcaksın isim bırakacaksın isterlerse kapora vereceksin. bir şekilde bulunur.


  • jelly bear  (29.09.22 18:52:03) 
Kfkfkfkfk bugün konuştum araç yok ayrıca o fiyata da yok motor koruma cam filmi bok püsür ekleyip 475 e satıyorlar


  • basond  (29.09.22 19:09:21) 
bayi fiyatıyla liste fiyatı arasında fark oluyor artık. bayi giderlerimizi yüksek abi diyip 10-20bin daha fazlaya satma kafasında bütün bayiler. arayıp öğrenmeniz lazım, ben tek tek istanbuldaki bayileri arayarak almıştım arabayı.


  • condom kurşunu  (29.09.22 22:47:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.