[]

Her şişenin ambalajını soyan arkadaşa hediye

bir arkadaşım var, ne zaman bir yerde otursak şişenin etrafındaki etiketleri söker, yırtar, parça pinçik eder. şişeleri elden geçirir böyle. başta yadırgadım sonra alıştım.

neyse, espri olsun diye bu konuyla ilgili bir şey almak istiyorum ona. ne olabileceği hakkında fikri olan var mı?


 
kendiniz etiket tasarlayıp, etiketini söktüğü şişeye yapıştırabilirsiniz. hadi bunu da sök diyerekten. bira yapma forumlarında etiket tasarlama sitelerine link olması lazım.

Bir de şöyle bir etiket sökücü varmış ama stokta yok, buralarda bulabilirseniz o da olabilir. www.labelnator.com
  • inheritance  (29.09.22 17:13:09) 
Kardeşim de böyle. Her bulduğu şişenin ambalajını söken birisi daha varmış ama kendisi zihinsel engelliymiş de.


  • el conquerador  (29.09.22 17:26:23 ~ 17:26:47) 
bu benim :D o hafif nemli şişenin üstündeki sümükleşmiş kağıdı yolup ufalamanın verdiği hazzı çok az şey verebilir..


  • theseachange  (29.09.22 17:44:20) 
Var mıdır bilmiyorum, eğer bulabilirseniz etiket gibi gözüken ama aslında baskı olan bir şişe alın.


  • encokbenisevinnolur  (29.09.22 18:10:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.