[]

online altın alımı

hepsiburadadan vs altın alanınız var mı? her ay bi gram atiym diyorum ama çarşıya pazara çok uzağım. güvenilir bildiğiniz site var mıdır?
 
bankadan altın hesabı açtırıp öyle alsanız olmuyor mu? internetten fiziki altın almak bana çok güvenli gelmiyor kargoyu falan düşününce.

site önerim yok ama yakınınızda kuveyt türk atmsi varsa oradan da alabilirsiniz.
  • inheritance  (29.09.22 16:14:12) 
Hiç internetten almadım ama nadir metal'den de alabilirsiniz sanırım

www.nadirgold.com
  • synesthesia  (29.09.22 16:14:17) 
Sizin dediğiniz gibi her ay alayım mantığıyla Hepsiburada'dan aldım ben de geçenlerde. Hiç sıkıntı olmadan ulaştı elime.


  • harmonia  (29.09.22 16:21:00) 
@inheritance evimde fiziki altın bulunsun istiyorum.

@synesthesia inceliyorum hemen

@harmonia hangi satıcıydı hatırlıyo musun?
  • hobarey  (29.09.22 16:24:27) 
cüzdanla ödeme yapılabildiği zamanlar trendyol'dan alıyodum. genelde %2-3-4 arası indirim yapar. internet piyasasından 30-40 lira ucuza gelir.

www.trendyol.com
  • spirit crusher  (29.09.22 16:44:58) 
Gramaltin.com


  • brkylmz  (29.09.22 17:06:16) 
ortalama 50 lira fark oluyor kuyumcularla
birine takılacaksa alına bilir ama yatırım için alınıyorsa altın hesabı daha mantıklı
tabi hesaba bloke konma gibi durumlarınız yoksa.
  • astronom bey  (29.09.22 17:23:31) 
@hobarey "Altında Fırsat" satıcı ismi. Nadir Gold kapalı paket gram altınından geldi.

Enpara ile 6 taksit yapabildiğim için ve belki birileri çıkar da takmak gerekir diye altın hesabı yerine buradan aldım. Kuyumcuda da aynı fiyatlarda zaten.
  • harmonia  (30.09.22 11:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.