tarih+edebiyattan 45 almak mı matematikten 70 almak mı?

biliyorum böyle de sorulmaz kişiye göre de değişir filan ama birtürlü karar veremedim. bir buçuk hafta sonra bütünleme sınavlarına giricem ikisinden birini seçmem lazım.

sözelim berbat sayısalım fena değil ancak 70'de çok bide bütün senenin konularından sorucak ve ilk dönem hakkında hiçbirşey bilmiyorum. diğer 2 sözel derstende bütün senenin konuları hakkında hiçbir bilgim yok.

lise 3 üm bu arada hergün ceket üniteler filan var.

mat 70

ccc matematik 70 ccc ;)
  • deeperdown  (20.06.10 02:53:35)
tarih-edebiyat

  • ben eksiktim  (20.06.10 03:13:58)
teşekkürler cevaplar için ama neden böyle düşündünüz peki? zaten iki seçeneğim vardı iki farklı cavap geldi hala kararsızım :(

gerçi salaklık bende sorulcak soru mu bu?
  • cagdassalur  (20.06.10 03:19:24)
benim bir duyurumda da matematikten a almak var o yüzden tarih edebiyat demiş olabilirim :)

tarih-edebiyat için: 45 almak da kolay değil aslında bildiğin yarısı yani. bu iş hocalara da bağlı. bazısı fazlasıyla ciddiye alıyor. bi de kesin değil ki 2+2=4 gibi net bi sonuca ulaşasın.

matematik de eksiğini biliyorsan notunu yüksektmen daha kolay olabilir. böylece cevabımı değiştirmiş oldum. sanırsam senin kadar kararsız kaldım :)
  • ben eksiktim  (20.06.10 03:30:50)
ya çünkü okumayı bildiktan sonra geçilemeyecek sözel ders yok sanki;)

  • deeperdown  (20.06.10 03:41:37)
@deeperdown önemli olan okumak değil sonrasında onları aklında tutmak. sayısal derslerden 2 formül ezberliyorsun bütün sorularda geçiyor o. tarihte 20 tane arkalı önlü sorular var adam onlardan karışık sorucam dedi düşün yani aradaki farkı.

  • cagdassalur  (20.06.10 05:13:15)
ohhov elinde sorularin cikacagi grup varsa zaten kolay. "butun kitaptan sorumlusunuz" nesline soyleme kovalarlar seni :)

  • kurukafa  (20.06.10 10:11:03)
hangisini çalışırken uykun gelmiyorsa o bence...

  • rubiks cube  (20.06.10 11:11:35)