[]

Superonline Router ile kullanmak

Superonline şifre kullanıcı adı paylaşmıyormuş. Ne verdilerse onu kullanacakmışız. Acaba verdikleri sistemi bridge modunda kullanarak kendi mesh sistemimi ağıma dahil edebilir miyim? Mümkün müdür ve verimli midir arkadaşlar?
 
Anlattığın şekilde kullanıyorum yıllardır, bir sorun yok.


  • 10032007  (28.09.22 07:49:06) 
edebilirsin hicbir sikinti olmaz.
Ama eger tv plus kullaniyorsan onu routerdan kablo ile alirsan donma oluyor. yani bende boyle oldu. Tv plus icin gelen interneti direk onlarin modeminden kabloyla getirmen lazim.

  • nuevo  (28.09.22 09:23:10) 
Tvplus almayı düşünmüyorum. Statik ip alıcam. Sorun olur mu? Bir de Bridge modunda şifre vs gerekmiyordu değil mi, yanlış hatırlamıyorum?


  • eksisozlukokuryazari  (28.09.22 09:37:29) 
bridge yapmadan superonline router’ını mesh ağına kabloyla bağlayıp router’ın kablosuz bağlantısını kapattınız mı? ben bu şekilde kullanıyorum, çok memnunum. router’a sadece mesh ağının ana cihazı kabloyla bağlı. diğer mesh cihazları kablosuz olarak ana cihaza bağlanıyor.


  • orient blue  (28.09.22 12:07:03) 
bir odamda öyle kullanıyorum. "erişim noktası" olarak kullanıyorum.

hem superonline modemi hem de eklediğim modemin wireless'ı açık şekilde kullanıyorum.
  • false pretension  (28.09.22 13:52:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.