[]

ekşi'de kenarda dursun'a tıkladım entry nereye gitti

daha önce hiç tıklamamıştım, az önce yolla yerine buna bastım öyle gitti kayboldu nerede bu entrym? bulamıyorum
 
  • false pretension  (27.09.22 18:44:38) 
Kenarda duruyor olabilir


  • havadakarada  (27.09.22 18:56:01) 
@false pre., tıkladım ama ne idüğü belirsiz 10 entry var orda benim entry yok anlamadım bişey mi kaçırıyorum yahu?


  • avatar is back  (27.09.22 19:03:25) 
Ayni basliga girince entry yazma kutucugunun altinda


  • brkylmz  (27.09.22 19:29:45) 
solda çıkan entryler senin kenara attığın entryler. en son kenara aldığın entry en üstte olur. ona tıkla, yazılan entryleri izleyerek en aşağı git, kenara attığın entryi yazılı halde göreceksin.


  • false pretension  (27.09.22 19:43:30 ~ 19:47:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.