[]

Gelir-gider takibi için kullandığınız Excel tablolarınız?

Merhaba,

Daha kontrollü ve takip edilebilir bir harcama/ birikim süreci için sistemli gideyim diyorum artık.

Varsa örnek tablonuz paylaşabilir misiniz? Ya da bir tabloda gelir/ gider/birikim/harcamaya dair belirlediğiniz kalemleri yazabilir misiniz? Tabloda neler olmazsa olmaz ve nelere dikkat etmeliyim?

Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

 
play.google.com

Bu konuda şu uygulamayı tavsiye ederim, illa excel derseniz açtığınızda gösterdiği hazır şablonlar oluyor ama yukarıda attığım bir uygulama çok daha iyi çözer ihtiyacınızı bence.
  • atom karincanin torunu  (27.09.22 09:06:53) 
Budgetbakers deneyin api İle Banka hesap ve Kredi kartı harcamalarını otomatik aktarır


  • mrctrk  (27.09.22 15:29:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.