[]

Sol ön iç direği boyalı araç

Alınır mı? Eks raporunda sol taraftan kazası var kapı ve çamurluk değişmiş artı sol ön iç direği boyanmış. Tramer 14k
 
Artı sol iç basamaklar da boyalı yazmış o ne demekse


  • thin capitalization  (27.09.22 02:52:11) 
Belli ki ufak bir dokunmadan fazla kazası var.
Fotoğrafını isterdim. Bir de 14k tramer içinde bu kaza var mı yoksa hariçten mi yaptırılmış onu sorgulardım.

Kişisel olarak ben başka araba bakardım. Ama alınır mı? her araba alınır, sadece risk ve fiyat konusu.
  • burfak  (27.09.22 07:08:55) 
sol ön iç direk boyalıysa araçta ciddi bir kaza olmuş demektir. alınır mı, emsalinden %30-40 daha uygunsa alınabilir tabii.


  • roket adam  (27.09.22 09:40:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.