[]

Caddede yol çalışması var internet kesik

Aslında çok da dert değil, bir iki gün telefondan idare ederim. Hem şu durumda internet servis sağlayıcı ne yapsın, onların da elinden bir şey gelmez.

Ama ben şunu merak ediyorum, caddedeki herkes iss'den 2 günlük fatura parasını isteseydi, iss de eksik fatura çıkartmak zorunda kalsaydı, bunu belediyeden tazmin etseydi, belediye 2 günde yaptığı işi 2 saatte yapar mıydı?

Bilmem derdimi anlatabiliyor muyum... Dünya hali, tabii ki yol çalışması olabilir ama enayi olmak da istemiyorum. Şu anda telefondaki internet paketimi kullanıyorum.

 
ISS ile iletişime geçip hizmet alamadığınız günlerin faturanızdan düşülmesini talep edebilirsiniz. Bir kaç yıl önce 4 gün boyunca alamadığım hizmet için faturadan düşülmesini talep ettim ve servis sağlayıcım bir sonraki faturamdan 4 günün ücretini düştü.(Hizmet alamama sebebim sokakta yapılan çalışma sonucu bina içi ankastreden önce oluşan arızaydı)


  • delikedidilimiyedi  (26.09.22 21:57:16 ~ 21:58:48) 
Bizim de yol çalışmasında internet kablolarımız koptu. 1 hafta internetsiz kalmayı beklerken hızlıca 2. Günde internete kavuştuk. Muhtemelen bahsettiğiniz durum doğru olabilir ki, bu kadar hızlı onarım yaptılar. Daha önce 1 hafta internetsiz kaldığımız olmuştu.


  • curukturpkokusu  (27.09.22 09:49:23) 
Türknet'ten bir iki hafta kadar kullanmadığım internetin ücretini düştüler. Dediğiniz gibi kazılarda bunu belediyeye rücu etseler gece 2 saatte bitirirlerdi.


  • John Bloor  (27.09.22 11:02:49 ~ 11:03:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.