[]

Saç gürleştirme, sıklaştırma

Saçlarım artık yavaş yavaş açılmaya saç derim görünmeye başladı. İnce, cansız saçlarım var. Deneyip uzun vadede memnun kaldığınız bir yöntem var mı ? ne önerirsiniz ?

PRP mi ? Mezoterapi mi ? dermopen mi yoksa dermoroller mı ? Serum mu?


 
www.instagram.com

Bunları hindistan cevizi yağı, susam yağı ile karıştırıp saçlarınıza sürün. Bunlar saç köklerini güçlendiriyor.
  • GoodMorningTeacher  (26.09.22 19:00:39) 
Geri döndürülemez ama gidişat yavaşlatabilir market şampuanları kullanmak yerine biotin içeren şampuanlar kullanabilirsiniz ayrıca günlük olarak saf Argan yağı kullanabilirsiniz.


  • beemaker  (26.09.22 23:09:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.